Nieagencja partnerem Open Eyes Economy Summit

lis 14, 2022

Już po raz drugi Nieagencja została partnerem Kongresu Open Eyes Economy Summit. Siódma edycja tego prestiżowego szczytu ekonomicznego odbędzie się 22-23.11 2022 r. w ICE Kraków.

Open Eyes Economy Summit (OEES) to Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości, który od 2016 r. z pomocą wybitnych osobistości ze świata nauki, ekonomii i kultury udowadnia, że biznes i gospodarka powinny opierać się na wartościach społecznych. 

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie wiarygodność i jej odzwierciedlenia w życiu społeczno-gospodarczym i politycznym. Kluczowym elementem 7. edycji kongresu będzie prezentacja finalnych wniosków z pełnego raportu “Indeks wiarygodności ekonomicznej Polski”, przygotowanego w grupie ekonomistów pod przewodnictwem prof. dr. hab. Jerzego Hausnera. 

Nieagencja stale współpracuje z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej, która jest organizatorem Kongresu. W październiku br. Marcin Żukowski, współzałożyciel Nieagencji prowadził panel o gospodarce odpadami i jej wpływie na życie mieszkańców miast na Kongresie Miasto-Woda-Jakość Życia. W tym roku w trakcie Open Eyes Economy Summit przedstawiciele Nieagencji wystąpią w dwóch panelach: “Cyberbezpieczeństwo i dezinformacja w obliczu kryzysów” (wtorek 15:30-16:30) oraz “Nic o nas bez nas – czyli klienci tworzący produkty, które potem kupują” (wtorek 15:30-16:30). Zwieńczeniem tegorocznej współpracy będzie wspólny podcast związany z tematyką Kongresu. To nie jedyny podcast, który powstanie podczas wydarzenia. Ivan Davydenko związany z NEWHOMERS, spółką z portfolio Nieagencji, nagra w trakcie dwa bonusowe odcinki swojego podcastu “Jak zostać Ukraińcem?”.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy być partnerem tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Open Eyes Economy Summit. Kongres porusza ważne i aktualne tematy gospodarczo-społeczne, które są szczególnie bliskie wartościom Nieagencji. Od 2019 roku angażujemy się w działania dotyczące neutralności klimatycznej, praw człowieka, kryzysu gospodarczego, pandemii COVID-19, czy w tym roku wojny w Ukrainie i związanej z nią dezinformacją. Współpracujemy na styku trzech sektorów: firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych w celu stworzenia synergii dążącej do ciągłego powiększania dobra wspólnego.

mówi Aleksandra Danielewicz, Marketing Consultantka w Nieagencji.

Zainteresowani mogą wziąć udział w wydarzeniu zarówno stacjonarnie, w Centrum Kongresowym ICE Kraków, jak i przy pomocy wirtualnej platformy streamingowej Live OEES. Rejestracja odbywa się na stronie internetowej.