Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Mądry talk-show

Razem z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zrealizowaliśmy talk-show “Dobre Pytanie”, w którym prowadzący Tomasz Rożek rozmawiał z gośćmi (m.in. Otylią Jędrzejczak, Oktawią Nowacką czy Pawłem Ochyńskim) o rozwoju, edukacji, biznesie i motywacji.

Celem konceptu “Dobrego pytania” było budowanie wizerunku Fundacji oraz szerzej, świadomości odbiorców. Młodzi ludzie, będący grupą docelową Fundacji, znają jej projekty, ale nie do końca wiedzą kto za nimi stoi i czym zajmuje się Fundacja. Program starał się to zmienić.

Karolina Chojnowska, Senior Consultant, odpowiedzialna za projekt.

Karolina Chojnowska

Co konkretnie zrobiliśmy?

Realizacja wideo

W ramach projektu zrealizowaliśmy 9-odcinkowy talk-show, publikowany w social mediach Fundacji. Opracowaliśmy jego koncepcję, zatrudniliśmy Tomasza Rożka w roli prowadzącego i przeprowadziliśmy realizację - z dbałością o każdy szczegół. 

Promocja treści

Talk-show był publikowany w kanałach social media Fundacji, a centralnym miejscem jego dystrybucji był YouTube. To na nim przeprowadzaliśmy główną promocję treści. Zadbaliśmy o to, aby odcinki były promowane wokół tematów, których dotyczyły i do grupy docelowej, na której najbardziej zależało klientowi.

talk show dobre pytanie fundacja rozwoju systemu edukacji wideo youtube

A efekty?

400% realizacji celów kampanii

Ponad 50k wyświetleń wideo

Program na stałe zagościł w kanałach marki

talk show dobre pytanie fundacja rozwoju systemu edukacji post facebook