DOŁĄCZ DO NAS

Praca w Nieagencji

Dołącz do drużyny Nieagencji!

Jesteśmy inni niż wszyscy. Nie interesują nas wymyślne nazwy stanowisk i zawiłe procedury. Po prostu szukamy dobrych ludzi.

Jeśli chcesz współtworzyć naszą firmę i realizować projekty z zakresu impact marketingu - napisz do nas! czesc@nieagencja.pl

początki

Dlaczego założyliście Nieagencję?

Dlaczego założyliśmy Nieagencję? To był proces. Pracując w kilku spółkach, agencjach, poznając branżę reklamową i internetową, doszedłem do wniosku, że to wszystko jest fajne, ale trzeba to robić inaczej. I tak jak w maturalnej klasie założyłem stowarzyszenie, a bodźcem do tego była po części nudna szkoła, tak 12 lat później jednym z impulsów do założenia Nieagencji było doświadczenie oglądania źle działających firm z branży marketingu i reklamy.

Marcin Żukowski, współzałożyciel Nieagencji

Jakbym miał wskazać jakąś praprzyczynę stworzenia Nieagencji, to na pewno była to chęć robienia czegoś po swojemu, nic szczególnie oryginalnego. Przez lata obserwowałem branżę marketingową od wewnątrz, z perspektywy członka zespołu startupów czy agencji, i uświadomiłem sobie, że regularna praca wymaga ode mnie w zasadzie takiego samego zaangażowania, jak prowadzenie własnego biznesu.

Bartek Wilim, współzałożyciel Nieagencji

W naszej codziennej pracy uwzględniamy kontekst ESG: nie tylko obsługując projekty naszych klientów, ale i w podejściu do naszych pracowników.

Przykład? W 2022 wspólnie z Groupe SEB (marka Tefal) oraz z innymi partnerami wyremontowaliśmy dom dla bezdomnej młodzieży Fundacji po DRUGIE. Ściany malowali Marcin i Bartek, założyciele Nieagencji, Ola, która do firmy dołączyła 3 dni wcześniej oraz Marta, Ola i Ania, pracowniczki różnych szczebli w Tefal.

Zrobiliśmy to ramię w ramię. Tak się u nas pracuje.

Dołącz do nas jeżeli:

  • Chcesz współpracować z dużymi organizacjami, samorządami i NGOsami, a także tworzyć unikalne, własne projekty.
  • Rozumiesz czym jest impact marketing i widzisz w nim sens.
  • Chcesz pracować z nami na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
  • Będziesz działać w najlepszym interesie firmy (to będzie też Twój interes).
  • Nie poruszasz się schematami wyuczonymi na studiach czy w innych firmach.

 

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4500-9000 netto i wybrana przez Ciebie umowa.
  • Ty wybierasz swój tryb pracy: hybrydowy lub w pełni zdalny.
  • Nie rozliczamy sztywno z godzin pracy, a z efektów. Nie musisz nas uprzedzać, gdy idziesz do lekarza lub odbierasz dziecko z przedszkola. Nie ma u nas nadgodzin.
  • Klasycznie, oferujemy ubezpieczenie zdrowotne Medicover, w pełni finansowane przez nas i kartę Multisport.
  • Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie. Dajemy możliwość rozwoju w wybranych kierunkach. Sfinansujemy wybrane przez Ciebie szkolenia, a na początek zaproponujemy Ci test Gallupa.

 

Czujesz to? No weź się zgłoś!

Napisz na czesc@nieagencja.pl